Speciální masáže pro vaši vitalitu

Speciální masáže pro vaši vitalitu

Masáž bylinnými pečetěmi Tao-Zi

V asijských oblastech se toto tradiční tepelné ošetření skutečně osvědčilo. Kombinací speciálně namíchaných bylin a specifické masážní techniky dosáhnete kýžené harmonie duše a těla. Masáží termoreceptorů a působením účinných látek obsažených v bylinách dochází k aktivaci imunitního systému, čímž se započíná detoxikační proces podporující látkovou výměnu a zmírňující problémy, které mohou doprovázet menopauzu, stres atd.

Bylinné pečetě se nahřívají ve speciálním přístroji a poté se přikládají na povrch celého těla. Vlivem tepla dochází k uvolňování exotických účinných látek obsažených v bylinách, které tak snadno pronikají do těla a organismu.

Délka cca 55 min.

Cena 53,00 €

Terapie lávovými kameny

Nahřáté čedičové kameny, olej z léčivých bylin se speciálním aroma, klid, plynulé pohyby - to je základ senzitivní masáže lávovými kameny. V kritických partiích může ochlazení zmírnit a, jak je prokázáno, - díky kontrastu dvojího působení - i zintezivnit vnímání.

Tato masáž využívá asijských poznatků o energetických drahách v těle. Kombinací léčivých olejů, energie kamenů a masážní techniky vzniká masážní rituál, který vede k hlubokému mentálnímu i tělesnému uvolnění. „Teprve když duše nalezne klid, může si odpočinout i tělo.“

Všechny tyto znalosti vycházejí z dávné minulosti, ze znalostí a zkušeností přírodních národů.

Délka cca 40 min. Cena 39,00 €

Délka cca 70 min. Cena 65,00 €

Délka cca 90 min. Cena 79,00 €

Tibetsko - ruská medová masáž

Už před tisíci lety věděli staří Tibeťané, jak pomocí medu navrátit duši i tělu rovnováhu. Právě díky nim a starému čínskému vědění dnes víme, že pokud si chceme udržet dobré zdraví, musí naše životní síla v nás proudit. Kombinací původní ruské masážní techniky, poznatků starých Tibeťanů a účinků medu se tato masáž pro vás stane opravdovým zážitkem.

Je vědecky prokázáno, že barva medu brzdí volné radikály a med má ph 4,5 - 5,5, tedy přibližně jako je ph lidské kůže.

Tato masáž působí pozitivně při celulitidě, chronické únavě, bolestech hlavy, migrénách, vysokém či nízkém krevním tlaku, při nespavosti a revmatu. Vaše pleť získá jemnější a zářivější nádech.  

Délka cca 55 min.

Cena 53,00 €

Masáž Tuina

Terapie Tuina vychází stejně jako akupunktura z energetických drah - tzv. meridiánů. „Tui Na“ znamená přibližně „stisknout a táhnout“. Terapeuti prohmatávají různé body na těle a pomocí masáže, při které stlačují akupunkturní body, se snaží odbourat poruchy v těle. Tato terapie stimuluje životní energii a je vhodná pro všechna onemocnění pohybového aparátu, jako jsou například akutní a chronický ústřel, pohmožděniny, křeče, mozková mrtvice či extrémní ochrnutí. Využívá se i u dětských pacientů se svalovou atrofií. Právě tento druh masáže je v Číně velmi vysoko ceněn.

Celostní princip:
„Masáž“ Tuina napomáhá regeneraci těla a všech jeho funkcí.

Délka cca 35 min.

Cena 37,00 €

Dorn-Breussova terapie

Dornova terapie se provádí na kloubech a na páteři. Je to metoda vhodná pro všechny věkové kategorie. V mnoha případech je nutno pacienta pro tuto formu cvičení uvolnit, k tomu je pak vhodná Breussova masáž. Tu doporučovali již kolegové Rudolfa Breusse, rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, při bolestech zad a problémech s meziobratlovými ploténkami.

Základem Breussovy masáže je pomocí jemného tahu vytvořit prostor mezi obratli a vmasírovat teplý olej, takže svaly se pak zcela uvolní. Vychází se z myšlenky, že neexistují „opotřebované“ ploténky, nýbrž pouze degenerované, a že je možné dosáhnout alespoň jejich částečné regenerace. Breussova masáž je zkrátka dobrodiním pro celý pohybový aparát.

Délka cca 55 min.

Cena 53,00 €

Akupunkturní masáž podle Penzela

Tato terapie vychází z tradiční čínské medicíny. Ošetřením meridiánů a určitých bodů na těle se obnoví přirozený tok energie a zmizí blokace. Vyrovnáním energií (jin a jang) se zmírní a odstraní bolesti kloubů i vnitřních orgánů.

Délka cca 55 min.

Cena 53,00 €

Shiatsu

Shiatsu je masáž tlakem, která zmírní bolesti a působí také preventivně na udržení dobrého zdraví. Při Shiatsu se jemným tlakem obnovuje tok energie v organismu. Vaši schopnosti samoléčby se tak nastartují a posílí.

Cena 37,00 €

Změna cen vyhrazena
Stav 2013

Poptávka rezervace »