Golfový park Bella Vista

Golfový park Bella Vista

Jeden z nejkrásnějších golfových areálů regionu Rottal

Golfista v bunkeruKe golfovému parku „Bella Vista“ se dostanete pohodlně přímo z hotelu golfovým cartem, který si zde můžete zapůjčit. Golfové hřiště v Bad Birnbachu o rozloze 72 ha nabízí jedinečné golfové zážitky a nadchne nejenom začátečníky, ale i skutečné mistry. Devítijamkové tréninkové hřiště, driving range, osmnáctijamkové golfové hřiště a prosluněná hala golfového klubu... Co víc si jen můžete přát?

Hoteloví hosté navíc obdrží slevu ve výši 25 % na green fee!

Golfové balíčky»»

18-ti jamkové hřiště, par 72

„Golf pro každého“: I když vzhled drah tomu možná nenapovídá, jsou dráhy pro většinu golfistů snadno zdolatelné, a to především bez ztráty míčku. Mnoho návrší a údolí s náročnými herními drahami vyžadují i od zkušených golfistů techniku a soustředění. Dodatečné akcenty představují tři jezírka stejně jako vodní strouhy či pískové a travnaté bunkery.

9-ti jamkové krátké hřiště, par 27

9-ti jamkové golfové hřiště umožňuje i začátečníkům zahrát si jako na velkém hřišti. Nerušeni denním herním provozem získáte na tomto hřišti zkušenosti jako na hřišti osmnáctijamkovém. Díky velkolepému výhledu na krajinu regionu Rottal se pro vás hra stane neopakovatelným zážitkem.

Driving range

Zde můžete trénovat na 40 odpalištích, z nichž 8 je zastřešených, a to až do vzdálenosti 280 m. Osm cílových greenů v různých vzdálenostech jsou k dispozici coby doplňková nabídka. Na travnaté odpalovací ploše 140 m x 25 m si svou hru skvěle užijete.

18-ti jamkové hřiště, par 50

Vychutnejte si dokonalou hru! Hrací dráhy jsou začleněny do různých typů travnatých ploch a porostu, najdete zde i bunkery i vodní překážky. Dráhy s umělým trávníkem lákají k večerní partii golfu.

Chcete se golf naučit nebo zlepšit svou hru?

Celou řadu tipů a informací obdržíte u profesionálních trenérů golfu v golfové akademii Bella Vista. Pod odborným vedením zdejších lektorů se seznámíte s nejnovějšími vědeckými poznatky a zasvětíme vás do různých způsobů hry.

Kontakt:

Golfpark Bella Vista
Bella Vista Allee 1
84364 Bad Birnbach

Tel.: 0049(0)8563 97740-0
Fax: 0049(0)8563 97740-29
E-mail: info@golfpark-bellavista.de
Homepage: www.golfpark-bellavista.de

Josef Loher, diplomovaný učitel golfu
Tel.: 0049(0)8563 977181
E-mail: josef.loher@pga-pros.de
Homepage: www.golf-loher.de

« zpět