Hauptmenu Service
Sport & volný čas

Sport & volný čas

Objevte kouzelný region Rottal …

Sport & volný čas

Hotel Sternsteinhof v lázeňském městečku Bad Birnbach leží v samotném srdci turistického regionu Rottal, který skýtá pestrou škálu možností volnočasového vyžití v každém ročním období. Cyklistika, projížďky na koni, rybaření, tenis, let balónem, pěší turistika po dobře značených turistických stezkách a mnohem, mnohem více - jako například golfový park „Bella Vista“ s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm a driving range.

Kultura & výlety

Pro milovníky kultury a tradic je region Rottal skutečným rájem! Skanzen v Massingu, četné kostely a kapličky a zajímavé výletní cíle v blízkém okolí dávají tušit, že se při svém pobytu zde rozhodně nudit nebudete.

Léto & zima

Léto v regionu Rottal - to je pestrá nabídka volnočasového vyžití. Poznávejte krásy zdejší přírody při výletech a procházkách po okolí. Každý si zde najde pro sebe to pravé - golf, rybaření, cykloturistika, tenis, jízda na koni, vodní sporty či let bezmotorovým letadlem.

Zima v regionu Rottal - to jsou nádherné procházky zimní krajinou. Nechte se okouzlit zdejšími přírodními krásami: sníh třpytící se pod slunečními paprsky, blyštící se ledové krystalky na živých plotech a keřích, křupání sněhu pod vašimi botami - zima v regionu Rottal je skutečně nádherná! Hostům nabízíme pěší výlety krajinou Bavorského lesa a Šumavy napříč hranicemi...  a právě po takovém výletu si jistě rádi odpočinete v hotelu Sternsteinhof či v sousedních lázních Rottal Terme...

Nechte se hýčkat blahodárnými wellness masážemi nebo relaxačním pobytem v sauně ve zdejším Vitariu… A zatímco se ve sluneční záři třpytí jednotlivé ledové krystalky, vy si vychutnáváte léčivé teplo horké termální minerální vody!