Koch Azubi mit afghanischen Wurzeln

Sport a wellness hotel Sternsteinhof

Dolnobavorská pohostinnost na každém kroku

Kdo jsme

Náš hotel Sternsteinhof je vůbec jedním z prvních hotelů v lázeňském městečku Bad Birnbach. Pečujeme zde o naše hosty s láskou, naším přáním je, aby se u nás cítili dobře. Nabízíme nejvyšší kvalitu v oblasti služeb, zdraví a ubytování. Podporujeme regionální produkty a služby, úzce spolupracujeme s místními subjekty.

Naše krédo

Pohostinnost a stoprocentní péče o hosty jsou u nás vždy na prvním místě. Pocházíme z Dolního Bavorska, žijeme zde a nadmíru si ceníme slušnosti, spolehlivosti a pohostinnosti. Naším cílem je, aby se hosté u nás cítili jako doma. Přejeme si, aby se k nám hosté rádi vraceli.
Rádi pro vás sestavíme individuální pobytový balíček, u nás se budete cítit skvěle a navíc uděláte něco pro své zdraví.

Co umíme

Čas pro zdraví

Hotel Sternsteinhof je vedle hotelu Chrysantihof jediným hotelem v městečku Bad Birnbach, který je státem uznávaný coby sanatorium. Proto svým hostům můžeme poskytovat plnou léčbu, ambulantní lázeňské procedury i aktivní vyžití. Máme rozsáhlé kompetence ve zdravotnictví a naše spolupráce s fyzioterapeuty (oddělení wellness a lázeňský lékař v hotelu) se plně projevuje např. v programech jako Metabolic Balance, Symbiontic nebo v nabídce pro pacienty postižené RLS syndromem (tzv. syndrom neklidných nohou). Hotel Sternsteinhof leží hned naproti lázním Rottal Terme, kde si naši hosté mohou vyzkoušet blahodárné účinky zdejší termální minerální vody. K dispozici je zde 31 termálních a plaveckých bazénů, rozsáhlý „saunový svět“, lázeňská říčka, infračervená kabina, gradovna, laguna se slanou vodou a mnoho dalšího.

Restaurace „Zum Heurigen“

V restauraci „Zum Heurigen“ podáváme bavorské speciality, ale i typické rakouské pokrmy, dále lehkou, dobře stravitelnou stravu či pokrmy připravené zcela individuálně dle požadavků na dietu. Nabízíme skutečně pestrý výběr pokrmů, útulné prostředí a příjemnou obsluhu. Restaurace disponuje barem a pivní zahradou, kde si můžete příjemně odpočinout při poslechu živé hudby či při tanci.

Speciální nabídka

U nás se vždycky budete cítit skvěle! Máme speciální nabídku pro ty, kdo cestují individuálně či ve skupinách, milovníky cykloturistiky, golfu či jízdy na motorce, ale i pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Vycházíme vstříc všem hostům každého věku. Příroda a kultura, sport a zdraví stejně jako kulinářské zážitky... To jsou základní pilíře, díky kterým každý náš host lépe pozná náš region.